Kuba Wojewódzki znów jest zakochany? Jak wynika z rozmowy dziennikarza z Agatą Kuleszą w trakcie wczorajszego odcinka jego talk-show, Wojewódzki ma nową dziewczynę, która jest młodsza od niego o 34 lata! Przypomnijmy, że ostatnim medialnym związkiem "króla TVN" był ten z Renatą Kaczoruk, który zakończył się po pięciu latach na początku 2018 roku. Później dziennikarza łączono jeszcze ze stylistką, Malwiną Wędzikowską, ale wszystko wskazuje na to, że ich romans zakończył się na kilku spotkaniach i teraz prezenter ma kolejną, sporo od siebie młodszą wybrankę. 

Kuba Wojewódzki: dziewczyna

Podczas rozmowy z Kuleszą, Wojewódzki sam podjął temat swojej nowej dziewczyny:

"Ja już teraz mam starsze partnerki. W tej chwili moja dziewczyna studiuje medycynę i ma 22 lata"

Zdziwiona Agata Kulesza od razu zapytała, czy dziennikarz ma o czym rozmawiać z tak młodą wybranką:

"O trzustce, co tam mnie rano boli. Ona będzie moim lekarzem ostatniego kontaktu" - odpowiedział Wojewódzki.

Aktorka postanowiła tez żartobliwie zapytać, czy Kuba Wojewódzki i jego partnerka oglądają razem filmy. Dodała też, ze musi to być "fajne, bo dziennikarz może obejrzeć szósty raz to samo".

"Zaskoczę cię. Mój kanon to "Lot na kukułczym gniazdem", "Easy Rider", "Znikający punkt". Wiesz, dlaczego ona to zna? Bo jej ojciec to oglądał. Jej tatuś, mój teść, jest młodszy ode mnie. Jak tak dalej pójdzie to moje dzieci będą starsze od mojej narzeczonej" - podsumował Kuba Wojewódzki.

Myślicie, że Kuba Wojewódzki naprawdę ma nową dziewczynę, czy to kolejny z jego mnogich żartów?