Kuba Wojewódzki odwiedził drugi odcinek SNL Polska Weekend Update, przeglądu najważniejszych newsów z Polski i świata. No może nie Kuba Wojewódzki we własnej osobie, ale jego sobowtór. Aktor, który wcielił się w showmana, w zaskakujący sposób opowiedział o tym, dlaczego zdecydował się wreszcie wydać swoją autobiografię, doradził ekipie Weekend Update jak sprawić, by byli równie zabawni jak on i wyjaśnił, co... dzieje się w dark roomie... To jednak nie wszystko! Co jeszcze działo się podczas wizyty „Kuby Wojewódzkiego” w SNL Polska Weekend Update. Zobaczcie w WIDEO PONIŻEJ:

Kolejne odcinki „SNL Polska Weekend Update” co tydzień w sobotę o 21.00 na Showmax i o 20.20 w niedziele w Telewizji WP.

Czym jest SNL – Saturday night Live?

SNL to program instytucja. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment - Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego. Gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. To wokół niego budowane jest całe show. Uczestniczy w procesie pisania skeczy, ich prób oraz występuje w kilku z nich. Osoba prowadzącego jest inspiracją dla całego zespołu twórczego.