A więc jednak nie, ślub Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk się nie odbył. Albo inaczej: odbył się, ale tylko na planie kampanii sieci Play. Przypomnijmy, że Kuba i Renata są gwiazdami nowej reklamy sieci telefonii komórkowej. A idea kampanii była taka: Wojewódzki oświadcza się Kaczoruk, ona już chce powiedzieć: tak, po czym przerwa im Maciej Łagodziński, mówiąc, że aby otrzymać nowy pakiet Play nie trzeba prosić aż tak oficjalnie. I to by było na tyle, jeśli chodzi o ślub Wojewódzkiego i Kaczoruk. Trzeba przyznać, że dziennikarz i modelka wpuścili wszystkich w maliny, idealnie zmanipulowali dziennikarzy i media i z pewnością zarobili na kampanii Playa okrągłą sumę...

ZOBACZ: Kuba Wojewódzki wziął ślub?! Oj, to chyba tylko nowa reklama sieci Play

Do tego, że ślubu w rzeczywistości nie było, Kuba Wojewódzki przyznał się wczoraj Agnieszce Chylińskiej. Piosenkarka była gościem programu Wojewódzkiego. Choć Kuba i Agnieszka rozmawiali głównie o nowej płycie oraz życiu prywatnym artystki, Wojewódzkiemu udało się podkreślić, że jego domniemany ślub się nie odbył. Zdarzyło się to wtedy, gdy Chylińska zaczęła głośno ubolewać, iż zaślubiny Kuby i Renaty Kaczoruk były "tylko ściemą".

No przecież bym Cię zaprosił! - odpowiedział Chylińskiej Wojewódzki.

Trzeba przyznać, że Play i TVN rozegrali swoją akcję perfekcyjnie. Składamy więc gratulacje, co prawda nie ślubne, no ale zawsze... ;-)

ZOBACZ TAKŻE: Wojewódzki przygotował Kaczoruk do występu w Azja Express. To dzięki niemu nie odpada z show!