Kuba Wojewódzki„rozbił internety”. Od wczoraj cała Polska nie mów o niczym innym, jak tylko o wywiadzie, którego showman udzielił portalowi Playboy.pl. Gwiazdor TVN obraził w nim nie tylko Małgorzatę Rozenek i Radka Majdana, lecz także Michała Piróga, który szybko odniósł się do słów Wojewódzkiego na swoim Facebooku. To jednak nie wszyscy, których Wojewódzki podniósł w swojej rozmowie z dziennikarzem Playboy.pl. Kolejną gwiazdą, o której opowiedział, była Agnieszka Woźniak-Starak.

HOT NEWS: Radosław Majdan o Kubie Wojewódzkim: Jesteś dla mnie nikim, wiec nie uda Ci się mnie obrazić. Ale obraziłeś moją żonę

"Król TVN-u" i gospodyni Azja Expressnigdy nie ukrywali, że darzą się sympatią, choć początki ich znajomości nie należały do najłatwiejszych. Nie jest tajemnicą, że to właśnie Kuba stoi za transferem Agnieszki z TVP do TVN. Dziennikarka wcześniej prowadziła Pytanie na Śniadanie, z którego zwolniona ją po „aferze blantowej”. Wyszło jej to jednak na dobre. Dziś "Aga Na Językach" jest jedną z największych gwiazd TVN. Jak Kuba wspomina moment, kiedy koordynował jej przejście do TVN?

Ciągle uważam, że to była dobra decyzja. Jestem człowiekiem, który liczy się z własnym zdaniem. A o niej mam zdanie, że w telewizji wywołuje emocje.

Kuba powiedział też, dlaczego nie pojawił się na ślubie Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka. Showman odpowiedział bardzo szczerze, choć jego słowa mogą nieco obrazić dziennikarkę:

Agnieszka jest moją koleżanka z pracy. Lubię ją, bo ma luz większy niż niejeden facet. Miałem kiedyś takie wrażenie, że Agnieszka niestety ma, a może miała przed ślubem z Piotrem, syndrom dziewczyny która lubi otaczać się dworem facetów. Perwersyjne towarzysko. Ale ja nie nadaję się na perwersyjnego dworzanina.

To ciekawe o tyle, że Kuba nie raz sugerował, że świat perwersji nie jest mu obcy...

ZOBACZ KONIECZNIE: Agnieszka Woźniak-Starak broni Renaty Kaczoruk: Renata pojechała tam wygrać wyścig, ona weszła w grę

Podczas wywiadu showman opowiedział też pewną anegdotę z początków jego znajomości z wówczas jeszcze Agnieszką Szulim i skomentował, jak przełożyła się ona na ich obecne stosunki:

Kiedyś, kiedy pracowaliśmy w radiu, jeden epizod ustawił naszą znajomość i ja się tego trzymam. Jadąc rankiem do Eski Rock, na środku ulicy Ostrobramskiej, prawie naprzeciwko siedziby Polsatu, skończyło mi się paliwo. Stoję na ulicy jak Rysiek z Klanu. Jest bardzo rano, pusto, mam włączone światła awaryjne. Agnieszka, jak mi później powiedziała, przejechała koło mnie, widząc, że to ja, ale nie zatrzymała się. Pojechała dalej. Zachowała się prawie jak ja względem kolegi Figurskiego. Zostawiła mnie w potrzebie. Przyjaźń w show-biznesie najbardziej kwitnie we fleszach fotografów.

Wygląda na to, że zarówno Kuba, jak i Agnieszka doskonale zdają sobie z tego sprawę.

CZYTAJ TEŻ: Michał Piróg szybko i ostro reaguje na słowa Kuby Wojewódzkiego. Mamy najświeższy komentarz choreografa!

Czy jednak Agnieszka będzie miała na tyle dystansu do siebie, żeby nie skomentować uszczypliwie opowieści o niej na łamach Playboy.pl? Czy może pójdzie w ślady Michała Piróga i też wyda stosowne oświadczenie w social mediach…?