Kuba Wojewódzki ponownie zaczepia Małgorzatę Rozenek, tym razem na łamach "Polityki". W swojej kolumnie pierwszy "news" poświęcił nowej książce Perfekcyjnej Pani Domu. Oczywiście, jak to ma w zwyczaju, Wojewódzki znów dał Rozenek prztyczka w nos. Wytknął, że świeżo upieczona pani Majdan na co dzień nie jest kulturalna i nie umie się zachować, a także, że Rozenek i Majdan odpadli z Azja Express już jako druga z par:

Tym razem perfekcyjna Małgorzata opowie nam, jak zachowywać się kulturalnie, jak ułożyć sobie dobre relacje z ludźmi oraz jak stworzyć spójny wizerunek. Czyli o wszystkim, co jej nie wyszło w programie "Azja Express".

Jak widać konflikt na linii Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk kontra Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wciąż jest gorący. Spór zaognił niedawny wpis, w którym Kaczoruk zaatakowała Rozenek. Przypomnijmy, że wcześniej to Wojewódzki publicznie obraził Majdanów w jednym z wywiadów. Od tego czasu między dwiema parami iskrzy, a Wojewódzki nie przepuszcza ani jednej okazji, by jeszcze dołożyć do ognia.

Czy ten konflikt zakończy się procesem...?

ZOBACZ TEŻ:Azja Express już bez Hanny Lis i Łukasza Jemioła. Dlaczego odpadli?

ORAZ: Wyjątkowe zdjęcia prosto z planu Azja Express - tylko u nas!