We wczorajszym odcinku show TVN Kuba Wojewódzki podczas rozmowy z kontrowersyjnym kick-bokserem Marcinem Różalskim zadeklarował, że w zamian za możliwość bicia Różalskiego przez trzydzieści sekund wpłaci na konto wspieranych przez niego fundacji niebagatelna sumę pieniędzy. Jak się okazuje, Kuba Wojewódzki bynajmniej tym razem nie żartował!

FELIETON GALA.pl: Kuba Wojewódzki pierwszy raz tak szczerze o polskim show-biznesie. Wielka spowiedź dziennikarza

Sportowiec napisał bowiem na swoim Facebooku, że dziennikarz faktycznie wpłacił na konto fundacji zadeklarowane 100 tysięcy złotych!

"Różal" był tym gestem nie tylko zaskoczony, ale i szczerze wzruszony:

Dał mi na fundację TARA i AST tyle, że poryczałem się po programie jak piz**, a dziewczyny z fundacji nadal nie wierzą. Napisze tylko, ze z umowy mojej z Kuba, obydwoje wywiązaliśmy się w 100%. Taka chwila refleksji dla tych, którzy jadu maja za dużo i pisali o komercji, sprzedaniu się, itp., itd. Moja wizyta była czysto egoistyczna, związana z rozpromowaniem akcji Pomagajcie Pomagać i w ogóle się tego nie wstydzę. Poszedłem w końcu do Kuby po namowie Macka i Martina i osiągnąłem jeden z większych sukcesów w swoim życiu. Człowiek, który ma wszystko i bylem dla Niego obca osoba z potatuowanym ryjem, po chwili rozmowy dołącza się do akcji przekazując 100000 złotych na zupełnie nieznane prze Siebie fundacje, nie wiedząc, co ja z nimi zrobię…

Wygląda więc na to, że Kuba Wojewódzki wcale nie błaznował w swoim programie i rzeczywiście pomógł fundacjom, które wspiera Różal. Choć ta końcówka zapowiedzi kick-boksera może jednak nieco niepokoić...

Niemniej jednak w mediach pojawiały się spekulacje na temat tego, czy takie działanie nie było jedynie sposobem na ocieplenie wizerunku showmana. W końcu Kuba nieźle sobie nagrabił zeszłotygodniowym wywiadem dla Playboy.pl, w którym obraził m.in. Małgorzatę i Radka Majdanów oraz Michała Piróga.

Choreograf skomentował jego wypowiedzi na swoim Facebooku. Perfekcyjna już zapowiedziała „proces sądowy roku”. Czy jednak po tak rozczulającym geście Wojewódzkiego nadal będzie miała ochotę wnosić pozew przeciwko niemu czy tym razem skończy jedynie na „pogróżkach”...?