Kuba Wojewódzki otwiera klub w Warszawie! Dziennikarzowi nie wystarcza już bycie gospodarzem własnego programu i miano "króla TVN-u". Zdecydował się na inwestycję i stworzenie nowego, modnego miejsca w stolicy. Kuba Wojewódzki otworzy klub wraz ze swoim wspólnikiem, o czym poinformował na Instagramie, publikując zdjęcie z placu budowy. Mężczyźni zdecydowali się stworzyć przestrzeń w warszawskiej Elektrowni Powiśle, która jak zapowiada dziennikarz, będzie w 2/3 restauracją, a w 1/3 nocnym klubem. Czyżby klub Kuby Wojewódzkiego miał już niedługo stać się ulubionym miejscem polskich gwiazd?

Wojewódzki otwiera klub w Warszawie

Kuba Wojewódzki już wkrótce będzie właścicielem nowego miejsca na mapie Warszawy. Dziennikarz zapowiedział w swoich mediach społecznościowych, że w Elektrowni Powiśle powstanie klub o nazwie "Niewinni Czarodzieje 2.0".

"Uwaga. Razem z moim wspólnikiem otwieramy nowe miejsce w #warszawa @niewinniczarodzieje w @elektrownia_powisle. 2/3 #restauracja 1/3 #klub Zawsze chciałem być jak #humphreybogart z #casablanca" - napisał Wojewódzki.

Fani Wojewódzkiego zareagowali na pomysł bardzo entuzjastycznie. Głosy zadowolenia zdecydowanie przeważają nad tymi krytycznymi. Nie ukrywają, że są ciekawi, jak zostanie urządzony lokal i większość z nich deklaruje sprawdzenie klubu osobiście. Z pewnością będzie to również miejsce, które chętnie będą odwiedzały gwiazdy. 

Myślicie, że klub Kuby Wojewódzkiego odniesie sukces?