Kuba Wojewódzki u Marcina Prokopa po raz pierwszy poruszył nieznane wątki ze swojego życia prywatnego. W szczerym wywiadzie w ramach internetowego cyklu "Z tymi co się znają" znany showman odpowiedział koledze z branży m.in. na pytanie o swoje największe marzenie. Okazuje się, że 55-letni "Król TVN" nadal ma w planach założenie rodziny.

Mnie się życie udało, spełniły mi się marzenia. Jedyne marzenie, którego jeszcze nie zrealizowałem, to jest rodzina. Stworzenie człowieka na wyobrażenie siebie lepszego to najpiękniejsze dziedzictwo, jakie można zostawić. Ale nie można powiedzieć, że mi się nie udało, bo jestem w procesie - powiedział.

Wojewódzki u Prokopa

Kuba Wojewódzki w rozmowie z Marcinem Prokopem poruszył też wzbudzający wielkie emocje temat zarobków w show-biznesie i astronomicznych gaż za kontrakty reklamowe.

- Nigdy tego nie ukrywałem, że za swoją pierwszą reklamę dostałem 2,5 mln zł, za jeden rok, za trzy filmy. Pokażcie mi cwaniaka z branży, który na taką propozycję odpowie: nie, ja mam zasady - wyznał.

Nie mogło zabraknąć też wątku bardzo drogich samochodów, z którymi od dawna kojarzony jest Kuba Wojewódzki.

Ja kocham dobre samochody od lat. Jedni kupują piórnik, inni buty na zimę, a ja kupuję bentleya. To nie jest moja wina, to jest zasługa pracy. Chyba należy mi się jakaś gratyfikacja za ten wyjątkowy talent - podkreślił.

Cała rozmowa Marcina Prokopa z Kubą Wojewódzkim trafi do sieci 30 listopada 2018. Zapowiedź wywiadu do obejrzenia już teraz poniżej.

SPRAWDŹ TEŻ: KUBA WOJEWÓDZKI szczerze o Agnieszce Chylińskiej w swojej książce. Co napisał?