Kuba Wojewódzki od dawna uważany jest za jednego z najbardziej niedojrzałych polskich gwiazdorów. Dziennikarze i fani często czepiają się sposobu, w jaki zbliżający się do 50-tki dziennikarz zachowuje się i ubiera. Dużym zainteresowaniem mediów cieszą się także romanse Wojewódzkiego, który szczególnie upodobał sobie młodsze od niego o dwie dekady modelki.

Do tej pory samozwańczy "Król TVN" rzadko odnosił się jednak do zarzutów, jakoby brakowało mu dojrzałości zachowań "godnych" jego wieku. Jeśli w ogóle poruszał ten temat, to raczej w żartobliwy sposób.

Wszystko wskazuje jednak na to, że nawet jego cierpliwość w tej kwestii się wyczerpała!Kuba Wojewódzki w swoim cotygodniowym felietonie w tygodniku "Polityka" ostro skomentował bowiem tę sprawę.

"Pierwszy raz o tym, że jestem za stary usłyszałem od producentów programu „Hallogra!my” w Polsacie. A byłem przed trzydziestką. Następnie swoją starością opanowałem ten show na kilka lat. Potem ten sam wyrok padł od dyrektora telewizyjnej Jedynki, ale o nim krążyły pogłoski, że interesuje go tylko kadra „Roweru Błażeja”. A ja miałem koło trzydziestki i dupę zorientowaną na inne zadania. Dziś słyszę to codziennie. Za stary na telewizję, na takie ciuchy, na taką dziewczynę, na taki wygląd, na takie zachowanie, za stary na wszystko, za wszystko. Młodzież mnie nie chce, bo w sposób straszny przypominam im, że w wielu przypadkach są starsi ode mnie. Bo ton tej dyskusji nadają właśnie oni, bezkompromisowe dzieci internetu. Matki i ojcowie współczesnego hejtu, nienawidzący każdego, kto się urodził przed nimi. Zawsze będę powtarzał i do znudzenia przypominał słowa, które wytyczyły moją ponad półwieczną obecność tu i teraz. Jestem zbyt młody, aby być stary" - napisał dziennikarz.

Myślicie, że jakieś konkretne wydarzenie przelało u Wojewódzkiego czarę goryczy? Waszym zdaniem gwiazdor rzeczywiście powinien nieco spoważnieć?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Kuba Wojewódzki - Kpi ze związku Więdłochy i Musiała!