Kuba Wojewódzki znany jest ze swojego ciętego języka i bezkompromisowego podejścia do polskiego show-biznesu. Showman i dziennikarza co i rusz komentuje zjawiska z kręgu rozrywki i pop-kultury, które jego zdaniem zasługują na wyśmianie lub piętnowanie. Teraz prowadzący show „Kuba Wojewódzki” po raz kolejny zwrócił się przeciw swojej stacji i postanowił napisać kilka gorzkich słów o doborze gwiazd, które wysłano na argentyńską misję w programie "Agent: Gwiazdy".

ZOBACZ: KUBA WOJEWÓDZKI napisał o siostrze Roberta Lewandowskiego w „Polityce”!

Wojewódzki wyraził swoją opinię na temat doboru uczestników do programu "Agent: Gwiazdy". Uczynił to, jak co środę, na łamach tygodnika „Polityka”, w którym prowadzi swoją autorską rubrykę „Mea culpa”. Co showman skrytykował w nowym show TVN?

Kuba napisał, że w drugim „Agencie…” pojawiły się osoby, które zupełnie nie są kojarzone przez szerszą publikę:

Ostatecznie i nieodwołalnie zaprezentowano wszystkie osoby, jakie wystąpiły w drugiej edycji programu TVN "Agent Gwiazdy". Są zaskoczenia i to duże. Jak tu szukać agenta, jak człowiek nie wie, kto jest kim…?

No cóż, wielu widzów TVN uważa, że Kuba faktycznie ma rację. W końcu wielu uczestników show nie było wcześniej znane widzom stacji.

POLECAMY: MONIKA LEWCZUK o występie u Kuby Wojewódzkiego: „Nie takich pytań się spodziewałam”

Przypomnijmy, w programie wzięło udział czternaście osób: Agnieszka Rylik, Alan Andersz, Daria Ładocha, Edyta Zając-Rzeźniczak, Jarosław Kret, Joanna Jędrzejczyk, Jula Fabiszewska, Marek Włodarczyk, Mateusz Maga, Odeta Moro, Olga Frycz, Michał Kędzierski, Tomasz Niecik oraz Michał Będzimirowski "Modny Tata", który pożegnał się z programem już w pierwszym odcinku.

CZYTAJ: AGENT: GWIAZDY 2 Znamy już całą listę uczestników!

Połowa z uczestników dopiero stawia swoje pierwsze kroki w show-biznesie. Czy program okaże się dla nich trampoliną do sławy i szerokiej rozpoznawalności? Przekonamy się zapewne dopiero na koniec 2. sezonu programu.

A Wy zgadzacie się ze słowami Kuby?

Ilu uczestników programu "Agent: Gwiazdy" znaliście przed jego emisją?