Kuba Wojewódzki zostanie ojcem – już niedługo możemy spodziewać się tej radosnej, ale jakże zaskakującej  wiadomości. Dziennikarz z racji nowego roku podzielił z fanami swoimi postanowieniami na nadchodzące 12 miesięcy i znowu zaskoczył wiele osób. Na jego liście znalazł się nie tylko luksusowy samochód oraz kanał na You Tubie, ale także… córka! Dla niektórych może być to ogromne zaskoczenie, jednak dziennikarz wielokrotnie podkreślał, że marzy mu się założenie rodziny i nigdy nie wykluczał potomstwa. Czy to oznacza, że partnerka 56-latka jest w ciąży? Sprawdź.   

Kuba Wojewódzki będzie miał córkę? 

Kuba Wojewódzki aktualnie przebywa na wakacjach na przepięknej wyspie Martynika. Dziennikarz postanowił podzielić się na Instagramie kilkoma zdjęciami oraz nagraniem z bajecznych wczasów. Zamieszczone wideo wzbudziło wśród fanów ogromne poruszenie. "Król TVN-u" w opisie dodał swoje postanowienia noworoczne i to właśnie marzenie o własnej córce odbiło się szerokim echem.

Postanowienia noworoczne - Wolność, miłość, wyobraźnia... Poza tym 1. Córka (własna, nie czyjaś) 2. Nowe lamborghini 3. Kanał na You Tubie - napisał pod zamieszczonym nagraniem Wojewódzki

Od kilku miesięcy media spekulują, że obecną partnerką Wojewódzkiego jest młodsza od niego o 34 lata Marta, studentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz była dziewczyna Maciej Musiała. Para nie wrzuca do sieci wspólnych zdjęć oraz nie pojawia się w swoim towarzystwie na czerwonym dywanie. Na razie nie wiadomo czy piękna blondynka spodziewa się dziecka. Przypomnijmy, że w przeszłości 56-latek spotykała się z aktorką Anną Muchą, modelką Renatą Kaczoruk oraz stylistką Malwiną Wędzikowską.

ZOBACZ TAKŻE: Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę? "Ma 22 lata i studiuje medycynę"