Nie sztuką jest przez chwilę błyszczeć, lecz sztuką jest przez lata być na tej samej pozycji - takim zdaniem można określić fenomen Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz od prawie 15lat jest na absolutnym topie.

Wygląda jednak na to, że nawet jego pozycja nie jest nienaruszalna. Okazuje się bowiem, że TVN coraz poważniej rozważa zakończenie emisji talk-show dziennikarza!

- Wojewódzki jest bardzo kontrowersyjny, choć i tak się uspokoił. Jednak nowi właściciel stacji, amerykański gigant medialny, nie chce zaogniać trwającego od wyborów konfliktu miedzy firmą i rządem - zdradził portalowi Pudelek.pl pracownik stacji. 

Losy Wojewódzkiego są więc bardzo niepewne.

- Jego losy są bardzo niepewne. Zresztą nie pierwszy raz. Jego kontrakt gwiazdorski jest jedyny w swoim rodzaju na Wiertniczej. Trzeba pamiętać, że warunki negocjował w czasach, gdy rozchwytywanym showmanem i biły się o niego stacje prywatne. Był wtedy bardzo drogi. Obecnie wygląda to nieco inaczej. 

Informator Pudelka dodaje też, że medialna wartość Kuby Wojewódzkiego maleje. 

Kariera Wojewódzkiego poza TVN-em jest teraz prawie żadna. Choć lansuje się w mediach społecznościowych, coraz częściej jest postrzegany jako dodatek do zdjęć nóg swojej dziewczynyRenaty Kaczoruk. Stawki jakie zarabia publikując na Instagramie wpisy sponsorowane też nie przyprawiają o zawrót głowy. Często są to kwoty nie przekraczające 2 tys. zł za wpis. Oczywiście relatywnie to dużo pieniędzy, ale pamiętajmy o jakiej marce mówimy. Wojewódzki bardzo długo utrzymywał się w czołówce gwiazd, których stawki reklamowe osiągały, przynajmniej według niego, siedmiocyfrowe kwoty.

Tęsknilibyście za programem Wojewódzkiego? 

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Kuba Wojewódzki - Pokazał zdjęcie z planu do "Małych Gigantów" [FOTO]