Kuba Wojewódzki nie wyobraża sobie chyba dnia, w którym nie mówiono by o nim głośno w polskich mediach. O szerokie zainteresowanie swoją osobą mocno postarał się we wtorek, kiedy to do swojego programu zaprosił Agnieszkę Chylińską. Wywiad z nią należał do jednej z najszczerzej komentowanych rozmów w polskim show-biznesie ostatnich tygodni. Teraz showman postanowił o przypomnieć sobie w jeszcze inny sposób. Udzielił wywiadu serwisowi Playboy.pl, w którym już po raz kolejny pochwalił się swoim majątkiem, ilością samochodów, na które nie starczało mu miejsca w garażu, a przy okazji zdradził kilka szczegółów z przeszłości najpopularniejszej pary TVN-u: Małgorzaty i Radka Majdanów.

ZOBACZ: Renata Kaczoruk ucieka przed hejtem do Paryża? To przeprowadzka czy tylko wyjazd służbowy?

Dlaczego zdecydował się na takie wyznania? Pojawiły się komentarze, że wszystko przez to, że po emisji każdego odcinka Azja Express ludzie śmieją się z jego dziewczyny Renty Kaczoruk, która miała być jego pięknym trofeum i obiektem kolejnych podziwów. Czy faktycznie Wojewódzki chciał się odgryźć za falę hejtu, która spada na jego wybrankę w Internecie? W końcu to właśnie przez Renatę z programu odpadli Małgorzata i Radek.

Wojewódzki postanowił wziąć w obronę ośmieszoną publicznie Renatę wypominając Małgorzacie Rozenek i Radkowi Majdanowi błędy przeszłości. Jakie słowa padły w wywiadzie?Król TVN-u zapowiada w nim, że zdradzi publicznie kompromitujące fakty z ich życia związkowego, m.in. to jak Majdan zdradzał Dodę, a Rozenek próbowała rozbić małżeństwo Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein…

HOT NEWS: Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko tak świętują rocznicę ślubu: osiem lat temu w tym samym miejscu [ZDJĘCIA]

Kuba sugeruje w Playboyu też w ostry sposób, że Perfekcyjna jest „medialną prostytutką”. Mówi w nim m.in., że. Pani Majdan "weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej" i że... "zrobiła sobie listę", sugerując, że chodzi o spis mężczyzn, których próbowała usidlić.

Kuba zapowiada też, że „potrafi faulować", kiedy trzeba bronić osób mu najbliższych. Wygląda na to, że w polskim show-biznesie szykuję się niezła jatka! Niektórzy opisani w wywiadzie celebryci już odpowiedzieli na zarzuty Kuby. „Szykuje się proces roku”. Kto tak napisał? Czytaj jeszcze dziś na Gala.pl!

Tymczasem zapraszamy do lektury najbardziej pikantnych fragmentów wywiadu Kuby dla Playboy.pl:

O Renacie Kaczoruk w Azja Express:

Będę bronił Renaty przed ludźmi, którzy grają nie fair, a przebierają się w strój drużyny reprezentanta moralności. Małgosia i Radek są tego przykładem. Grają nieczysto. A ja w obronie najbliższych też potrafię faulować. Jeśli ich tonacja względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja też zmienię ton. I wtedy Radkowi może opaść szczęka do murawy. Bo można sobie sfałszować twarz, ale przeszłości się nie da.

O tym, jak Małgorzata Rozenek weszła do show-biznesu:

Koleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp..., na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę... I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie.

O grzechach przeszłości Radka Majdana:

Doda opowiadała mi o podsłuchu jaki zamontowała w samochodzie Radka, żeby sobie posłuchać jak ją romantycznie zdradza. I on mi chce mówić o elegancji? Kiepski bramkarz nie podskoczy do poziomu profesjonalnego sędziego…

Hmm. Wygląda na to, że Kuba faktycznie porządnie się wkurzył na Panią i Pana Majdanów za to, jak potraktowali Renatę Kaczoruk w show Azja Express.

CZYTAJ TEŻ: Kuba Wojewódzki nie wziął ślubu z Renatą Kaczoruk! Wyznał to w swoim programie

Ciekawe tylko, czy tym wywiadem nie zaszkodzi jej jeszcze bardziej… Jak myślicie?