Kuba Wojewódzki to z pewnością jeden z największych miłośników szybkich samochodów w Polsce, który sam może pochwalić się niezłą kolekcją. Swoje pierwsze ferrari miał ponad dziesięć lat temu! A czym dziś jeździ dziennikarz?

Jednym z samochodów Kuby Wojewódzkiego jest luksusowe zielone Lamborghini. Fani widząc zdjęcie „zielonej strzały” od razu stwierdzili, że to odpowiednie auto dla odpowiedniego mężczyzny. Tego koloru na ulicach z pewnością nie da się przeoczyć, a Wojewódzki chętnie przemieszcza się nim po stolicy.

Jednym z samochodów dziennikarza jest także czerwone Ferrari430, którym Wojewódzki chętnie chwalił się na swoim Instagramie. Wartość auta szacowana jest na prawie pół miliona. Do kolekcji showmana należy również pomarańczowy Lamborghini Aventador, którego cenę szacuje się na ponad milion złotych. Nic dziwnego, bo to chyba najszybsze auto jakim jeździł Kuba Wojewódzki.

Dziennikarz często jeździ również potężnym Jeep’em Wranglerem w wersji Rubicon, którego cena waha się w okolicach 200 tysięcy złotych! Niedawno król TVN zakupił również czarnego Bentleya Continentala. Tym autem nie nacieszył się jednak zbyt długo. Jakiś czas temu Kuba Wojewódzki miał mała stłuczkę. Na szczęście dziennikarzowi nic się nie stało, ale naprawa samochodu z pewnością będzie trochę kosztowała.

Zobaczcie w naszej galerii samochody, jakimi jeździ Kuba Wojewódzki! 

 

Zobacz także: Kuba Wojewódzki miał wypadek! Kierowca miał we krwi dwa promile alkoholu