Nie przekroczyli jeszcze nawet 40 lat, a już mają miliony na koncie! Tygodnik Wprost przygotował listę 40 najbogatszych Polaków przed 40. rokiem życia. Wczoraj przyglądaliśmy się fortunie Roberta Lewandowskiego. Dziś prezentujemy pozostałych milionerów, na których działalność warto zwrócić uwagę.

POLECAMY: PIĘKNE, BOGATE I...WOLNE Ranking najlepszych polskich partii!

„40 najbogatszych Polaków przed czterdziestką” to kolejny ranking, którego liderami zostało najbogatsze polskie rodzeństwo Kulczyków. Co warte uwagi, najmłodszy milioner nie przekroczył jeszcze nawet 25. roku życia! Na liście przygotowanej przez Wprost z 40 najbogatszymi Polakami przed czterdziestką znajdziemy tylko 4 kobiety, ale aż 3 z nich są w pierwszej dziesiątce!

Większość młodych milionerów odziedziczyło niebagatelny majątek po rodzicach. Wśród nich są jednak i tacy, którzy dorobili się fortuny bez pomocy rodziny.

ZOBACZ TEŻ: MAGDALENA CIELECKA, EDYTA OLSZÓWKA, AGNIESZKA GROCHOWSKAGwiazdy na gali Doskonałość Roku 2016

Wielkim newsem od wczoraj jest fakt, że do grona polskich krezusów dołączył w tym roku 28-letni kapitan polskiej reprezentacji w piłce nożnej Robert Lewandowski. Jego majątek szacowany jest na 211 mln zł. W rankingu Lewandowski jest na 13. miejscu. Nie jest on jednak jedynym milionerem, który dorobił się takiego majątku w wyniku kariery sportowej.

Na 27. miejscu znalazła się bowiem jedna z najlepiej zarabiających sportsmenek na świecie a jednocześnie najlepsza polska tenisistka - Agnieszka Radwańska. Jej fortuna opiewa na 105 mln zł!

CZYTAJ TEŻ: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY co razem osiągnęli?

Łączny majątek dziesięciu najbogatszych Polaków przed czterdziestką wynosi ponad 51 mld zł. Pełny ranking można znaleźć w poniedziałkowym wydaniu tygodnika Wprost. My tymczasem prezentujemy sylwetki 10 najciekawszych postaci z tego rankingu. Która z nich zaskoczyła Was najbardziej?