Lord Ivar Mountbatten, kuzyn królowej Elżbiety II,ogłosił w sobotę, że się zaręczył. I dla większości Brytyjczyków nie byłoby w tym pewnie nic szokującego, gdyby nie fakt, że... zdecydował się wyjść za mężczyznę. Kuzyn Królowej Elżbiety II i prawnuk Królowej Wiktorii już szykuje się do drugiego w swoim życiu ślubu. Tym razem jego wybrankiem jest James Coyle, którego poznał podczas wyjazdu na narty do szwajcarskiego resortu Verbier. Panowie w niedługim czasie mają wziąć ślub w posiadłości na terenie hrabstwa Devon. Po ogłoszeniu zaręczyn pod ich adresem już płyną setki życzeń i gratulacji. Zaś pierwszą miłością lorda była... kobieta!

Zaślubiny lorda Ivara Mountbattena i jego partnera James’a Coyle’a będą pierwszymi tego typu na brytyjskim dworze. Brytyjskie media rozpisują się jednak o jeszcze jednym aspekcie tych zaręczyn. Lord Mountbatten na ślubnym kobiercu stanie już po raz drugi. 24 lata temu poślubił bowiem kobietę. Jego małżonka Penelope Anne Vere Thompson, którą zwykł nazywać "Penny", urodziła mu trzy córki. Para rozwiodła się 8 lat temu. Była żona lorda zapewnia jednak w wywiadach, że bardzo kibicuje nowemu związkowi swojego byłego męża.                                                                                                

Ciekawe, czy lord Ivar Mountbatten i jego wybranek zorganizują na tyle spektakularną ceremonię, że ta również pojawi się w relacjach stacji telewizyjnych na całym świecie? Jak myślicie? Przebiją Meghan i Harry'go?