Wśród gości na widowni pojawili się między innymi: Daria Widawska, Marta Manowska, Kasia Kwiatkowska, Ola Ciupa, Anna Iberszer,Mateusz Banasiuk, Stanisław Banasiuk, Jacek Lenartowicz, Maria Niklińska. Jak podobała im się sztuka? Musiała im bardzo przypaść do gustu, bo gromkim i gorącym brawom nie było końca! A o czym opowiada sztuka „Skok w bok”? To porywająca i zabawna historia!

ZOBACZ: ŻÓŁKOWSKA, KALICKA SKRZYNECKA, KAZADIna premierze sztuki “Skok w bok” w teatrze Capitol. Kto jeszcze obejrzał spektakl?

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie: Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie…?

Komedia „Skok w bok” autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA.  Teraz pora na Polskę! Premiera w warszawskim Teatrze Capitol miała 19 czerwca. W sztuce występują m.in. Dorota Chotecka, Paulina Holtz, Monika Krzywkowska, Marta Chodorowska, Michał Milowicz, Sławomir Zapała, Jacek Kopczyński, Adam Fidusiewicz czy Michał Malinowski.

Jak sprawdzają się w swoich rola? Oraz kto przyszedł zobaczyć premierę sztuki w drugiej obsadzie? Odpowiedzi na to pytanie znajdziecie w naszej GALERII. Zajrzyjcie tam koniecznie!