Śluby gwiazd to jeden z najchętniej czytanych tematów  w polskiej prasie. W ubiegłym roku wiele gwiazd postanowiło stanąć na ślubnym kobiercu i wypowiedzieć sakramentalne „tak”. Wśród nich byli Małorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak, czy Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny.  W tym roku również zapowiada się totalny ślubny szał!

Jedni wolą z rozmachem, inni w gronie rodzinnym. Już niedługo na ślubnym kobiercu stanie m.in. siostra księżnej Kate, Pippa Middleton. Dotychczas nie miała zbyt wiele szczęścia miłości i musiała żyć w cieniu siostry. Za miesiąc to jednak ulegnie zmianie. Brytyjskie media już nie przestają o tym pisać – Pippa Middleton wychodzi za mąż!

Śluby gwiazd

 W Polsce jednym z najbardziej wyczekiwanych ślubów z pewnością byłby ślub Kuby Wojewódzkiego z Renatą Kaczoruk. Zakochani już raz próbowali podpuścić media informując o domniemanej uroczystości. Jak się później okazało, cała sytuacja miała być ... żartem. Para swoje życie uczuciowe pozostawia jednak z dala od mediów, więc o ślubie Kuby Wojewódzkiego prawdopodobnie dowiemy się tylko i wyłącznie od niego.

ZOBACZ: SZULIM, WARNKE, ROZENEK tak wyglądały suknie ślubne gwiazd TVN. Która najlepsza? [ZDJĘCIA]

Od niedawna mówi się, jednak, że na ślubnym kobiercu stanie Weronika Rosati! Sakramentalne "tak" planuje powiedzieć swojemu wybrankowi siostra Joanny Krupy, Marta Krupa.  Kto jeszcze w tym roku zamierza wziąć ślub?

Zobaczcie sami w naszej GALERII>>