Kylie Jenner, najmłodszej siostry z ukochanego przez amerykanów klanu Kardashian-Jenner, nie trzeba nikomu przedstawiać. 10 sierpnia 2017 roku Kylie skończyła 20 lat. Ale na ekranach telewizorów jest już od ponad dekady. Praktycznie od najmłodszych lat Kylie Jenner występuje w rodzinnym reality show „Keeping up with the Kardashians”, a teraz ma też swój własny program. Kylie to gwiazda mediów, ale także bizneswoman. Jej firma Kylie Cosmetics, którą założyła zaledwie dwa lata temu, niedługo będzie warta aż miliard dolarów! A wszystko dzięki szminkom w odcieniu nude, które Jenner wypromowała... na własnych ustach. Kylie Jenner jest trochę jak baner reklamowy, ale rzeczywiście wszystko, co promuje, sprzedaje się jak świeże bułeczki. A ma dopiero 20 lat! Aż strach się bać, co będzie za kolejne dekady. Strach też pomyśleć, jak za 20 lat może wyglądać Kylie Jenner, bo dzisiaj... wygląda zupełnie inaczej, niż na początku kariery! Zajrzyjcie do naszej GALERII i zobaczcie, jak bardzo zmieniła się Kylie Jenner.

Kylie Jenner niegdyś była uznawana za najbrzydszą z sióstr, ale teraz, po wielu (!) operacjach plastycznych, Kylie jest ideałem piękna wielu nastolatek. Swoją popularnością najmłodsza Jennerka przebiła już nawet Kim Kardashian. W blasku fleszy Kylie czuje się jak ryba w wodzie, jeździ luksusowymi samochodami, nosi najdroższe ubrania i zmienia fryzury nawet kilka razy dziennie. Swoją popularność panna Jenner zawdzięcza oczywiście swoim starszym siostrom, ale teraz sama ciężko pracuje, aby utrzymać swoją markę.

Jeszcze kilka lat temu Kylie Jenner była uroczą nastolatką, która na naszych oczach płatała dowcipy domownikom. Dziś ma 20 lat i nie zamierza zwalniać tępa, jej firma rośnie w siłę, a Kylie zapewne nigdy nie przestanie nas zaskakiwać. Dwudziestolatka ma słabość do raperów, jeszcze do niedawna tkwiła w burzliwym związku z Tygą, aktualnie spotyka się z Travisem Scottem, który w urodzinowy poranek zamówił dla niej... kwartet smyczkowy! W naszej GALERII zobaczycie metamorfozę Kylie Jenner. Bardzo się zmieniła, prawda?

METAMORFOZA KYLIE JENNER - tak zmieniła się przez lata [ZDJĘCIA]