Kylie Jenner wyjęła wypełniacze z ust. Musiała to zrobić ze względu na ciążę, poród i na karmienie piersią córki Stormi. Kylie miała wypełniacze w dolnej i górnej wardze. Za ich sprawą miała bardzo wydatne usta. Pytana o domniemane operacje plastyczne, Jenner zawsze odpowiadała, że jedyne, co sobie poprawiła, to właśnie usta. Teraz, po całkowitym wyjęciu wypełniaczy, można zweryfikować, czy Kylie Jenner wygląda tak samo, jak kiedyś. Paparazzi przyłapali gwiazdę w Paryżu wkrótce po zabiegu usunięcia wypełniaczy i zaprzestaniu stosowania kwasu hialuronowego. Na zdjęciach widać... niemal inną osobę! Czy rzeczywiście powiększenie ust może aż tak bardzo zmienić rysy twarz? Sprawdźcie sami PONIŻEJ.

Kylie Jenner (20) zmieniła się najbardziej ze wszystkich sióstr w klanie Kardashian-Jenner. Jako dziewczynka miała mnóstwo kompleksów. Jednym z nich były wąskie usta. Kylie wyznała, że chłopcy nie chcieli się z nią całować, bo twierdzili, że mając tak wąskie usta po prostu tego nie potrafi... W końcu Jenner wybłagała swoją mamę, Kris Jenner, by ta pozwoliła jej powiększyć usta. Jednak znawcy twierdzą, że to nie jedyne, co zmieniła w swoim wyglądzie Kylie...Mówi się także o: liftingu brwi, doczepieniu rzęs, spiłowaniu brody, operacji żuchwy, implantach piersi oraz o włożeniu implantów w pośladki. Pewnie nigdy się nie dowiemy, ile w tym prawdy, ale teraz możemy chociaż sprawdzić, jak bardzo Kylie Jenner przypomina dawną siebie bez wypełniaczy w ustach:

 

 

Kylie Jenner sama zrezygnowała co prawda z ingerencji chirurgicznych i poprawiania urody, ale jest otwarta na wprowadzanie zmian w wygląd swojej malutkiej córeczki. Kylie przekłuła Stormi uszy, choć dziewczynka ma dopiero pięć miesięcy! Tym samym Jenner naraziła się na ostrą krytykę. Ale, jak wiadomo, Kardashianki opinie innych mają w głębokim poważaniu.