Kylie Jenner w ogniu krytyki! Wendy Williams w swoim talk-show, bez znanego komukolwiek powodu, oznajmiła widzom, że dziecko Kylie Jenner prawdopodobnie w ogóle nie będzie wyglądało jak ona: "Możesz zrobić sobie tyle operacji, ile chcesz, ale Twoje dziecko nadal będzie wyglądało jak 'stara Ty'". To tylko część ataku, jaki w swoim programie wypowiedziała w stronę Kylie Jenner, Wendy Williams. Oprócz tego, stwierdziła, że Kylie nie pokazuje się z ciążowym brzuchem, bo ojciec dziecka - Travis Scott, zostawił ją, a jej ciąża jest zwyczajnie wpadką...

Kylie Jenner zaatakowana przez dziennikarkę!

"Proszę was, to było szybkie zerwanie i ucieczka! Moim zdaniem, zrobiła test i prawdopodobnie powiedziała 'O boże. Co mam teraz zrobić? Travis!' A on na to: 'O, nie, ja jestem gwiazdą. Masz kupę forsy to pomyśl, co z tym zrobić. Ja będę płacił na dziecko z daleka'. Ona ma dopiero 20 lat. Pamiętacie, kiedy mieliście 20 lat, to nie chcieliście raczej mieć nic wspólnego z dziećmi."

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER w ciąży przytyła 27 kilogramów?! "Nie może patrzeć na siebie w lustrze"

Kylie Jenner swoją ciążę w dalszym ciągu trzyma w sekrecie. Kardashianka nadal nie potwierdziła doniesień na temat tego, czy spodziewa się dziecka i konsekwentnie nie pokazuje swoich aktualnych zdjęć, mimo że jej poród planowany jej prawdopodobnie na luty 2018 roku.