Kylie Jenner pokazała zdjęcie córki bez filtrów i wreszcie wiemy, jak naprawdę wygląda Stormi Webster. Na najnowszej fotografii możemy zobaczyć córkę Kylie Jenner w ramionach jej prababci - Mary Jo Campbell.  W weekend celebrytka pierwszy raz po porodzie wybrała się na większą imprezę. Gwiazda w towarzystwie sióstr świętowała urodziny Tristana Thompsona, czyli chłopaka Khloe Kardashian. To właśnie wtedy mała Stormi została pod opieką prababci. Obydwie wyglądają na naprawdę ucieszone z takiego rozwiązania! Jak wygląda córka Kylie Jenner i do kogo jest podobna? Zobaczcie w naszej GALERII --->

Kylie Jenner - nowe zdjęcia Stormi [FOTO]

Córka Kylie Jenner nazywa się Stormi i przyszła na świat 1 lutego 2018 roku. Podobno odkąd Kylie Jenner została mamą, jej życie zmieniło się o 180 stopni. Przyrodnia siostra Kim Kardashian twierdzi, że macierzyństwo jest jej życiowym powołaniem, a córka Stormi to jej największe szczęście.

Nowe zdjęcia Stormi, czyli córki Kylie Jenner i Travisa Scotta sprawiają, że zakochujemy się w niej coraz bardziej. Musicie przyznać, że dziewczynka jest przeurocza!