Kylie Jenner w ciąży, została sfotografowana przez paparazzich podczas wyjścia do sklepu. Najmłodsza z rodu Kardashianek, 20-letnia Kylie Jenner, spodziewa się obecnie swojego pierwszego dziecka, które ma przyjść na świat już na początku przyszłego roku. Jego ojcem jest amerykański raper, 25-letni Travis Scott, z którym spotyka się już od dłuższego czasu. Pikanterii doniesieniom o ciąży Kylie Jenner dodaje fakt, że w świetle amerykańskiego prawa dziewczyna jest nadal… niepełnoletnia. W USA pełnoletniość uzyskuje się bowiem dopiero mając 21 lat. Pierwsze zdjęcia Kylie Jenner w ciąży są szokujące! Kardashianka zupełnie nie przypomina na nich siebie...

Kylie Jenner w ciąży - ZDJĘCIA

Kylie Jenner w ostatnim czasie dodaje na Instagram jedynie zdjęcia z uważnie dobranymi kadrami, unikając pokazywania swojego brzucha. Jej sekret został jednak odkryty przez paparazzi, którym udało się uchwycić Kylie w ciemnym, szerokim dresie podczas wyjścia do sklepu. Celebrytka na nowych zdjęciach jest nie do poznania! Jej twarz też wydaje się nieco pulchniejsza, a figura wyraźnie bardziej krągła. 

Kylie Jenner bardzo zdenerwowały te zdjęcia! Dlaczego? Kardashianka twierdzi bowiem, że zostały one poddane obróbce w Photoshopie! Kylie Jenner na swoim Twitterze napisała, że w rzeczywistości wcale tak nie wygląda i wystarczy spojrzeć na nienaturalnie zakrzywione kształty aut w tle, aby wiedzieć, że zdjęcia nie są prawdziwe.