Kylie Jenner urodziła swoją pierwszą córkę 1 lutego 2018 roku. Ojcem dziecka jest raper, Travis Scott. Para jest razem niecały rok, a Kylie deklaruje, że czuje się przy nim bezpiecznie i jest on o wiele bardziej dojrzały, niż jej były chłopak Tyga. Pomimo plotek, jakoby Jenner i Scott mieli rozstać się pod koniec ubiegłego roku, ich związek po urodzeniu Stormi jest "silny i szczęśliwy". Dlaczego więc, świeżo upieczeni rodzice nie mieszkają razem? Znamy odpowiedź! 

Dlaczego Kylie Jenner i Travis Scott nie mieszkają razem?

Kylie Jenner i jej córka mieszkają u Kris Jenner, która pomaga 20-latce w opiece nad noworodkiem, podczas gdy Travis Scott cały czas mieszka w swojej willi. 

"Kylie i Travis nie chcą się z niczym spieszyć. Mimo że dzielą się opieką nad Stormi, oficjalnie nie mieszkają ze sobą. Travis ma własny kąt, ale na córce skupiają tyle samo uwagi. Cieszą się ze swojej małej rodzinki."

Przypomnijmy, że takie samo rozwiązanie wybrała kilka lat temu Kim Kardashian, kiedy na świat przyszła jej córka North. Wtedy też przez jakiś czas mieszkała z nią u Kris Jenner.