Kylie Jenner  (19) lubi eksponować swoje seksowne, kobiece kształty, pozować topless, a także pokazywać pokaźnych rozmiarów pośladki. Kylie jest równie (a może nawet jeszcze bardziej) odważna, co Kim Kardashian, jej przyrodnia siostra. Otóż Kim dopiero niedawno zapozowała do kilku całkowicie rozebranych sesji (m.in. dla Paper Magazine) a ledwie 19-letnia Kylie już ma za sobą naprawdę odważne wideo! Chodzi o klip, w którym wystąpiła razem ze swoim chłopakiem, raperem Tyga (27).
Nie od dziś wiadomo że Kylie Jenner i Tyga gdziekolwiek się nie pojawią, zawsze wzbudzają gorące emocje. Najmłodsza z klanu Kardashian-Jenner i 8 lat starszy od niej raper aktualnie są parą, choć rozstawali się już wiele, wiele razy. Temu medialnemu związkowi od zawsze towarzyszyło wiele kłótni i dramatów, a także... okładek w prasie.
Podobno jedną z przyczyn częstych rozstań pary są zdrady rapera. Niewierność Tygi wyszła na jaw zaraz po tym, jak Kylie spłaciła 300 tysięcy dolarów (!) długu swojego chłopaka. Jednak co z tego, że Kylie finansuje ukochanego, skoro Tyga niejednokrotnie wyznawał, że związek z młodą Jenner nie pozwala rozwijać mu się artystycznie i przyćmiewa jego karierę...
Obecnie najczęstszym powodem problemów pary jest Blac Chyna (28), która ponownie pojawiła się w rodzinie Kardashianów. Teraz Chyna jest narzeczoną Roba Kardashiana (29) oraz matką jego córki - Dream Renee Kardashian.Jednak Dream nie jest pierwszym dzieckiem celebrytki. W 2012 roku urodził się King Cairo Stevenson, który jest... synem Tygi! Dla Kylie to szczególnie trudna sytuacja, zwłaszcza teraz, gdy na świecie pojawiła się jej bratanica, a Blac Chyna weszła oficjalnie do klanu Kardashian-Jenner. I jest szczególnie obecna w życiu Kylie i jej sióstr.
Aktualnie Kylie i Tyga są parą (potwierdzają to m.in. ich wspólne zdjęcia na Instagramie), a ostatnio stworzyli razem bardzo seksowne i intymne wideo. Oboje występują w nim pod prysznicem, w mokrych ubraniach, przytulając się i całując. Ich T-shirty są tak mokre od wody, że Tyga i Kylie są praktycznie nadzy! Kylie Jenner topless pali papierosy, a kamera podjeżdża naprawdę bardzo blisko...
 
19-letnia Kylie Jenner w klipie wygląda seksownie, wyjątkowo ponętnie i... na pewno nie przypomina nastolatki, która według amerykańskiego prawa nie jest nawet pełnoletnia (w większości stanów USA dopiero po ukończeniu 21 roku życia osiąga się oficjalnie dorosłość). Autorką wideo jest Sasha Samsonova, a śpiewa NIIA. Piosenka utrzymana jest w stylu dawnych nagrań Massive Attack, np. Teardrop. Samsonova wyznała, że chciała dać fanom możliwość obserwacji Kylie i Tygi z bardzo bliska. Dobry ruch PR-owy...? Cały klip z Kylie Jenner i Tygą pod prysznicem obejrzycie tutaj.