Kylie Jenner zarabia na Instagramie miliony! Celebrytka zgromadziła pokaźne grono 108 milionów fanów, dzięki czemu została okrzykniętą najbardziej "cenną" z całego klanu Kardashian-Jenner z perspektywy reklamodawców. Według nowego raportu opublikowanego przez firmę analityczną ds. mediów społecznościowych, D'Marie Analytics, posty Kylie Jenner są obecnie warte ponad 3,5 mln złotych (737 800 funtów) każdy! Oznacza to, że za zaledwie kilka sponsorowanych postów na Instagramie, Kylie Jenner może kupić sobie nowy dom! A nie zapominajmy o tym, że Instagram nie jest jej jedynym źródłem dochodu...

Ile zarabia Kylie Jenner na Instagramie?

Kylie Jenner zarabia ogromne pieniądze, a wszystko dzięki sile mediów społecznościowych. D'Marie Analytics twierdzi, że Jenner może pochwalić się łącznie liczbą 154 775 091 obserwujących we wszystkich kanałach social mediów:

"Kylie Jenner stała się globalną marką, co może niektórych irytować. Ale w rzeczywistości ta młoda, przedsiębiorcza dziewczyna osiągnęła kamień milowy w branży marketingowej i reklamowej, co nie udało się wielu doświadczonym profesjonalistom" - powiedział Frank Spadafora, dyrektor generalny firmy w komunikacie prasowym.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak wyglądają zdjęcia na których zarabia Kylie Jenner --->