Jak podaje amerykański portal TMZ, najmłodsza z rodu Kardashianek, 20-letnia Kylie Jenner, spodziewa się obecnie swojego pierwszego dziecka. Jego ojcem ma być amerykański raper, 25-letni Travis Scott, z którym spotyka się już od dłuższego czasu. Pikanterii doniesieniom o ciąży Kylie dodaje fakt, że w świetle amerykańskiego prawa dziewczyna jest nadal… niepełnoletnia. W USA pełnoletniość uzyskuje się bowiem dopiero mając 21 lat!

ZOBACZ: ANNA GZYRA w ciąży! Gwiazda "M jak Miłość" pokazała brzuszek na ściance [ZDJĘCIA]

Portal TMZ utrzymuje, że Kylie Jenner zaczęła informować o ciąży swoich przyjaciół już na początku września. Co więcej, to już podobno 4. miesiąc ciąży Kylie. Zagraniczne portale informują, że znana jest już płeć dziecka. Celebrytka w lutym ma urodzić córeczkę!

Jako dowód takich doniesień i spekulacji TMZ podkreśla, że Kylie Jenner od jakiegoś czasu zamieszcza na swoim Instagramie stare zdjęcia, a na tych nowych nie widać jej brzucha. Czy jednak celebrytka na pewno jest w ciąży? Tego póki co nie wiemy. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko czekać na oficjalne potwierdzenie tej plotki z ust samej zainteresowanej ;-)