Kylie Jenner oszalała na punkcie swojej córki! 20-letnia gwiazda, która zaledwie 5 miesięcy temu po raz pierwszy została mamą, już zaczęła planować imprezę z okazji pierwszych urodzin Stormi Webster. Jak widać, dziecko, którego ojcem jest sławny amerykański raper Travis Scott, jest prawdziwym oczkiem w głowie swoich znanych rodziców. Kylie Jenner chce mieć absolutną pewność, że pierwsze urodziny dziewczynki będą spektakularne. Celebrytka stoi jednak przed nie lada wyzwaniem - ogromną konkurencję w urządzaniu hucznych imprez dla dzieci stanowi dla niej przecież... jej własne rodzeństwo. Założycielka Kylie Cosmetics oznajmiła swoim fanom, że miała już nawet wybrany motyw przewodni urodzinowego kinderbalu dla Stormi, ale jest zmuszona zmienić swoje plany.

Miałam w planach super magiczny motyw z jednorożcami, ale North i Penelope mnie pokonały. Muszę więc wymyślić coś innego- poskarżyła się na Snapie opowiadając o niedawnych imprezach urodzinowych swoich siostrzenic.

Kylie Jenner planuje 1. urodziny córki

Kylie Jenner na szczęście ma jeszcze mnóstwo czasu na zorganizowanie urodzin dla swojej córki, które pobiją wszystkie dotychczasowe imprezy dla dzieci w rodzinie Kardashianów. Znając ambicje młodej bizneswoman, domyślamy się, że rzeczywiście może jej się to udać. Zwłaszcza, że jako najmłodsza, ale za to jedna z najbogatszych osób z całego rodzeństwa dysponuje naprawdę kosmicznym funduszem. Efekty wielomiesięcznych przygotowań poznamy z pewnością już 1 lutego 2019 roku, czyli w dniu, gdy mała Stormi skończy rok.

Zdjęcia Kylie Jenner z jej córką Stormi Webster znajdziecie w GALERII >>