Kylie Jenner i Travis Scott zostali rodzicami 1 lutego 2018, a ich córeczka Stormi niedawno świętowała swoje pierwsze urodziny. Rodzice z tej okazji wyprawili jej wielkie przyjęcie urodzinowe, a dziewczynka została obdarowana mnóstwem prezentów. Nie jest tajemnicą, że wszystkie siostry z klanu Kardashian-Jenner dbają o to, aby ich dzieci żyły w dostatku i rozpieszczają je jak tylko mogą. Drogie ubrania, dodatki, mini-auta - to dla nich codzienność. I chociaż fani powinni być przyzwyczajeni do tego, że na Instagramie widzą kilkuletnie dzieci Kardashianek "ubrane" w kilkaset dolarów, to niektóre prezenty nadal szokują. Tak było w przypadku torebki, którą Kylie Jenner podarowała swojej rocznej córeczce. Na najnowszym wideo, które opublikowała w swoich mediach społecznościowych widać, jak mała Stormi z pomocą Travisa Scotta schodzi po schodach, a w ręku trzyma torebkę Hermes, wartą około... 30 tysięcy złotych! Kylie podpisała filmik: "Nie chce puścić tej torebki". Wideo obejrzycie w naszej GALERII.

Córka Kylie Jenner z torebką Hermes

Kylie Jenner przez cały okres ciąży ukrywała się w domu i absolutnie nie chciała potwierdzić ani zaprzeczyć doniesieniom o tym, że spodziewa się dziecka. Przestała być aktywna w mediach społecznościowych i zaczęła unikać fotoreporterów. O wielkiej chwili radości, jaką było przyjście na świat swojego pierwszego dziecka, zdecydowała się jednak powiadomić wiernych fanów na Instagramie. Kylie Jenner i Travis Scott nagrali filmik dla swojej córki, w którym widać ciążowy brzuch Kylie Jenner oraz wideo z porodu. Teraz, kiedy Stormi jest już na świecie - Kylie Jenner przyjęła zupełnie inną taktykę. Chętnie dzieli się z fanami fotografami, na których pozuje z córeczką. 

Podobno odkąd Kylie Jenner została mamą, jej życie zmieniło się o 180 stopni. Przyrodnia siostra Kim Kardashian twierdzi, że macierzyństwo jest jej życiowym powołaniem, a córka Stormi to jej największe szczęście. Nowe zdjęcia Stormi, czyli córki Kylie Jenner i Travisa Scotta sprawiają, że zakochujemy się w niej coraz bardziej. Musicie przyznać, że dziewczynka jest przeurocza! 

Zdjęcia córki Kylie Jenner obejrzycie w naszej galerii --->