Magazyn "Forbes" postanowił ponownie dokonać oceny majątku Kylie Jenner po tym, jak do redakcji dotarły dokumenty dostarczone przez przedsiębiorstwo Coty, które w styczniu wykupiło od 22-latki ponad 50 procent udziałów w jej firmie Kylie Cosmetics. - Dokumenty ujawniły jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic rodziny. Firma Kylie jest znacznie mniejsza i mniej zyskowna, niż rodzina głosi w branży kosmetycznej i mediach - czytamy w artykule "Forbesa". Po ponownej analizie okazało się, że fortuna młodej amerykańskiej gwiazdy, szacowana jest na mniej niż 900 milionów dolarów, a jej marka nie jest tak rentowna jak wielokrotnie zapewniała.

Kylie Jenner nie jest jednak miliarderką? 

Do najnowszych doniesień "Forbesa" postanowiła odnieść się sama zainteresowana. Kylie Jenner opublikowała na Twitterze kilka emocjonalnych wpisów. W jednym z nich właścicielka firmy kosmetycznej Kylie Cosmetics zarzuciła magazynowi "Forbes" m. in. podanie niedokładnych danych. 22-latka dodała na koniec również, że nie domagała się nigdy umieszczenia na żadnej liści i nie przejmuje się całą sytuacją, ponieważ "ma wspaniałą córkę i jest szczęśliwa w życiu". 

Przypomnijmy, że w lipcu 2018 roku celebrytka znalazła się na okładce "Forbesa" po tym, jak biznesowy magazyn ogłosił ją najmłodszą miliarderką. 

ZOBACZ TAKŻE: KOSMETYKI KYLIE SKIN już w Polsce. Co warto kupić? Czego unikać? Opinie ekspertów