Kylie Jenner przestaje używać Snapchata i wywołuje prawdziwe trzęsienie ziemi na rynku aplikacji mobilnych. Jeden, liczący zaledwie 89 znaków, wpis celebrytki na ten temat wywołał poważne konsekwencje dla spółki, która w ciągu zaledwie kilkunastu godzin od opublikowania wpisu gwiazdy na Twitterze straciła ponad miliard dolarów wartości giełdowej. 

- Czy ktoś też już przestał w ogóle otwierać Snapchata? Czy to tylko ja... eh, to takie smutne - czytamy w słynnym już tweecie Kylie Jenner.

Znawcy mediów podejrzewają, że drastyczna reakcja inwestorów zmusiła właścicieli Snapchata do szybkiej reakcji i skontaktowania się z influencerką. Na profilu Kylie Jenner na Twitterze następnie bowiem znalazł się kolejny post, w którym dwudziestolatka zapewnia o swojej miłości do aplikacji. Niestety to już niewiele pomogło spółce, która musi teraz zmagać się z przerażającym spadkiem notowań.

Snapchat traci miliardy przez tweeta Kylie Jenner

Kylie Jenner tym samym oficjalnie dołączyła do tysięcy użytkowników Snapchata, którym nie przypadła do gustu najnowsza aktualizacja popularnej aplikacji. Myślicie, że krytyka ze strony gwiazdy skłoni firmę do powrotu do starego wyglądu Snapa?