Okładka GQ Kylie Jenner i Travisa Scotta to plagiat? Fani nie mają litości dla pary i twierdzą, że ich sesja jej "tanią podróbką" kultowych zdjęć Jane Birkin i Serge'a Gainsbourg'a z 1978 roku autorstwa Helmuta Newtona. Sesja Kylie i Travisa trafiła do sieci we wtorek i od razu rozpętała prawdziwą burzę. Użytkownicy Twittera stworzyli kolaże, zestawiając ze sobą zdjęcia z obydwu sesji i nie mają wątpliwości: "Ktokolwiek zrobił tę okładkę GQ, próbował powtórzyć słynne fotografie sierżanta Gainsbourga i Jane Birkin... próbował" - brzmią komentarze internautów. I rzeczywiście, ciężko się nie zgodzić, że niektóre ujęcia z sesji są w zasadzie identyczne...

Kylie Jenner i Travis Scott dla GQ

"Ona i jej cała rodzina nie ma w swoim ciele ani jednej kreatywnej komórki. Oto ona, naśladująca Jane Birkin i Serge'a Gainsbourga. Nie kupujcie tego gó**a" - napisała jedna z internautek na Twitterze dołączając kolaż z porównaniem sesji Kylie i Travisa z Jane i Serge'a. 

To nie pierwszy raz, kiedy Kylie Jenner została oskarżona o replikowanie pracy innego artysty. W 2015 roku gwiazda reality show znalazła się w sesji dla magazynu Interview, promującej ikoniczne zdjęcia Allena Jonesa.

Zobaczcie porównanie dwóch sesji w naszej GALERII --->