Kylie Jenner schudła po ciąży w 10 dni?! Celebrytka przez cały okres ciąży ukrywała się w domu i absolutnie nie chciała potwierdzić ani zaprzeczyć doniesieniom o tym, że spodziewa się dziecka. Przestała być aktywna w mediach społecznościowych i zaczęła unikać fotoreporterów. O wielkiej chwili radości, jaką było przyjście na świat jej pierwszego dziecka, zdecydowała się jednak powiadomić fanów na Instagramie. Z jej wpisu dowiedzieliśmy się, że 1 lutego 2018 roku na świat przyszła córka Kylie Jenner i Travisa Scotta, której dali na imię Stormi. Kylie pokazała też film, na którym widać jej sporych rozmiarów ciążowy brzuch, aby rozwiać wątpliwości, czy rzeczywiście sama urodziła dziecko. Jak to więc możliwe, że zaledwie w 10 dni po porodzie, Kylie Jenner ma już zupełnie płaski brzuch?

Kylie Jenner ma płaski brzuch 10 dni po porodzie!

Kylie Jenner została sfotografowana przez paparazzich w sobotę, czyli zaledwie 10 dni po urodzeniu córki. Co ciekawe, na zdjęciach nie ma śladu po ciążowym brzuszku celebrytki! Czyżby udało jej się zgubić kilogramy w tak krótkim czasie? Czy Kylie Jenner ma po prostu "dobre geny"? Przypomnijmy, że jeśli wierzyć plotkom, gwiazda w ciąży przytyła 20 kg. 

Na swój Instagram, jako pierwsze "oficjalne" zdjęcie po porodzie, Kylie Jenner zdecydowała się jednak dodać fotografię, na której pozuje w obszernej bluzie i gdzie ciężko ocenić, jak tak naprawdę wygląda jej "pociążowa" figura.

Zobaczcie w naszej GALERII zdjęcia Kylie Jenner po porodzie --->