Wieloletnia przyjaźń Kylie Jenner i Jordyn Woods zakończyła się atmosferze wielkiego skandalu. 21-letnia miliarderka z dnia na dzień zerwała kontakt ze swoją najlepszą przyjaciółką, gdy świat obiegła informacja, że to właśnie z nią Tristan Thompson zdradził Khloe Kardashian. Postawiona w niezwykle niezręcznej sytuacji Kylie nie wahała się jednak ani chwili i w geście kobiecej solidarności ze swoją starszą siostrą natychmiast wyrzuciła Jordyn z willi w Calabasas. Czy to jednak definitywny koniec ich znajomości?

Jak donosi portal TMZ powołujący się na swoich informatorów, załamana Kylie nie jest na razie gotowa, by odnowić przyjaźń z Jordyn, ale dziewczyny zdążyły już wymienić między sobą kilka wiadomości. Co więcej, Jordyn Woods nadal nie zabrała wszystkich swoich rzeczy z gościnnego domu Kylie i jak na razie nie ma zamiaru tego robić. Po pierwsze, ma to wynikać z faktu, że ich relacje wciąż są bardzo napięte, a po drugie, Kylie jest teraz rzekomo bardziej zajęta problemami w swoim własnym związku.

Czy Kylie Jenner i Jordyn Woods pogodzą się?

Nadzieję na to, że Kylie wybaczy Jordyn daje również zmiana w postawie Khloe. Kardashianka sama w końcu przyznała, że to nie przyjaciółka jej młodszej siostry odpowiada za rozpad jej związku. Zdradzona kolejny raz przez ojca swojego dziecka celebrytka publicznie zrzuciła całą winę na swojego byłego partnera i stwierdziła, że wcześniej z jej ust padły słowa, których nie powinna była powiedzieć. Dodajmy, że Jordyn twierdzi, że między nią a Tristanem doszło jedynie do pocałunku. Myślicie, że Khloe da zatem wkrótce Kylie zielone światło na odnowienie przyjaźni z Jordyn?

Zobacz wspólne zdjęcia Kylie Jenner i Jordyn Woods w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Travis Scott zdradził Kylie Jenner?! Kolejny dramat u Kardashianów