Dom Kylie Jenner w Hidden Hills na przedmieściach Los Angeles to prawdziwa gratka dla fanów luksusowego designu. Rezydencja Kylie mieści się w pobliżu domów jej sióstr i matki, Kris Jenner, a także takich gwiazd jak Jennifer Lopez, Britney Spears, czy Willa Smitha. Za jej projekt odpowiada Martyn Lawrence Bullard, wymieniany przez The Hollywood Reporter jako jeden ze 100 najlepszych projektantów wnętrz na świecie. Kylie Jenner na początku rozmów z projektantem zaznaczyła, że chce aby wnętrza w jej domu były w zabawnym, świeżym klimacie i żeby nie brakowało w nich kolorów. I rzeczywiście, na fotografiach od razu rzuca się w oczy przewaga kolorów pastelowych i mnogość różowych akcentów. Dużą wagę przywiązano do garderoby, w której Kylie spędza bardzo dużo czasu. Każda półka i szuflada została zaprojektowana zgodnie z indywidualnymi wytycznymi celebrytki w taki sposób, aby pasowała konkretnych produktów i ubrań.

Dom Kylie Jenner ZDJĘCIA

W jadalni Kylie Jenner znajdują się zdobiony złotem sufit, zabytkowe meble oraz efektowne skórzane krzesła w odcieniach pomadek z kolekcji szminek Kylie Cosmetics. W połowie realizacji projektu rezydencji, celebrytka dowiedziała się, że będzie miała dziecko z raperem Travisem Scottem, co wymagało modernizacji pokoju dziecinnego i pokoju zabaw.

"Stormi zdecydowanie przejęła dom swoimi zabawkami" - śmieje się Jenner.

Dom Kylie Jenner jest wyposażony w pokoje rozrywki, ale nie tylko dla jej córki. W luksusowym pokoju rodzinnym Jenner i jej goście mogą bujać się w zawieszonym pod sufitem hamaku, delektując się przy tym szampanem i kawiorem. W innym pomieszczeniu znajdą stół do gry w bilard oraz gry wideo. W willi Jenner nie brakuje fotografii takich ikon jak Brigitte Bardot, Audrey Hepburn, czy Twiggy, a nad barem w salonie wisi neon z wymownym hasłem: "Nie mogę uwierzyć, jak bardzo mnie kochasz".

Zdjęcia domu Kylie Jenner obejrzycie w GALERII --->