Kylie Jenner dzięki swojej firmie produkującej kosmetyki i akcesoria do makijażu w wieku zaledwie 20 lat została najbogatszą z sióstr Kardashian-Jenner. Kylie Cosmetics przynosi jednak ostatnio celebrytce nie tylko gigantyczne przychody, ale także sporo zmartwień. Po tym jak gwiazda była zmuszona z powodu pożarów w Kalifornii zamknąć swoją fabrykę, teraz dodatkowo musi zmobilizować swoich informatyków do dokonania błyskawicznych zmian na stronie internetowej firmy. Wszystko z powodu pozwu, który przeciw Kylie Cosmetics skierowała... jej niedoszła klientka. W czym tkwi problem?

ZOBACZ: KIM KARDASHIAN Paparazzi przyłapali jej surogatkę na zakupach! [ZDJĘCIA]

Kylie Jenner ma kłopoty z firmą

Firma Kylie Jenner wzbudziła ostatnio spore zamieszanie w świecie kosmetycznym, gdy zamieściła w swojej ofercie zestaw pędzli do makijażu za, bagatela, 360 dolarów, czyli prawie 1300 zł. W pozwie klientki nie chodzi bynajmniej o wygórowane ceny produktów. Antoinette Suchenko twierdzi, że będąc osobą, która od 20 lat oficjalnie posługuje się statusem niewidomej i musi korzystać z programu do czytania stron internetowych dla niewidomych i osób niedowidzących, nie jest w stanie korzystać z nieprzystosowanej do tego witryny z produktami Kylie Jenner. W wyniku tego ma problem z dokonaniem zamówienia niezwykle popularnych kosmetyków.

Warto zaznaczyć, że autorka pozwu przeciwko firmie Kylie Jenner nie domaga się żadnego finansowego odszkodowania, lecz pragnie jedynie, aby jak najszybciej strona internetowa Kylie Cosmetics była przyjazna także dla niewidomych i niedowidzących klientów. Podobna skarga została zresztą złożona w zeszłym roku wobec strony sklepu DASH Store należącego do starszych sióstr Kardashian.

Myślicie, że Kylie Jenner postara się szybko zadowolić swoich niepełnosprawnych klientów?