Blac Chyna straci prawo do opieki nad dziećmi? Tego podobno pragnie Kylie Jenner. Po tym, jak była dziewczyna Roba Kardashiana i rapera Tygi, zaatakowała ludzi samochodem-zabawką w wesołym miasteczku, cała rodzina Kardashianów jest przerażona faktem, że taka osoba ma pod opieką dwoje małych dzieci. Przypomnijmy, że znana ze swojego skandalicznego zachowania i kontrowersyjnych wypowiedzi Blac Chyna jest matką rocznej Dream, której ojcem jest Rob Kardashian oraz 5-letniego King Cairo, czyli syna Tygi. Kylie Jenner postanowiła interweniować! Co zrobiła?

ZOBACZ: CHANNING TATUM I JENNA DEWAN rozstają się po 9 latach małżeństwa. Znamy powód!

Kylie Jenner reaguje na bójkę Blac Chyny

Jak donosi amerykański serwis Hollywood Life, Kylie Jenner tak bardzo martwi się o Dream i King Cairo, że postanowiła ponaglić Tygę, aby podjął zdecydowane kroki wobec matki swojego syna. Z kolei inne źródła donoszą, że brat Kylie, Robert Kardashian chce wykorzystać krążące w sieci nagranie z wyprowadzoną z równowagi Blac Chyną jako dowód w sądzie podczas batalii o przejęcie pełnych praw do opieki na dzieckiem.

Myślicie, że przez swoje zachowanie Blac Chyna rzeczywiście może stracić prawo do opieki nad Dream i King Cairo? Najnowsze zdjęcia Kylie Jenner i Blac Cyny oraz ich dzieci znajdziecie w naszej GALERII >>>

SPRAWDŹ TEŻ: QUEBONAFIDE I TACO HEMINGWAY O czym jest piosenka "Metallica 808"? TEKST, AUDIO