Kylie Jenner urodziła córkę! Celebrytka do tej pory ukrywała się w domu i od miesięcy nie chciała potwierdzić ani zaprzeczyć doniesieniom o tym, że spodziewa się dziecka. Przestała być aktywna w mediach społecznościowych i zaczęła unikać fotoreporterów. O wielkiej chwili radości, jaką było przyjście na świat swojego pierwszego dziecka, zdecydowała się jednak powiadomić wiernych fanów na Instagramie. Z jej wpisu dowiadujemy się, że 1 lutego 2018 roku na świat przyszła córka Kylie Jenner i Travisa Scotta. Zobaczcie w GALERII zdjęcia Kylie Jenner w ciąży, które zdecydowała się ujawnić!

Kylie Jenner URODZIŁA!

Kylie Jenner we wpisie oznajmiającym o porodzie, przeprosiła fanów za trzymanie ciąży w tajemnicy i wytłumaczyła, że ten wyjątkowy dla niej czas, chciała przeżyć z dala od kamer i błysków fleszy:

"Przepraszam, że trzymałam was w niepewności w trakcie tych wszystkich przypuszczeń. Rozumiem, że jesteście przyzwyczajeni do tego, że dzielę się z wami wszystkim. Ciąża była jedną rzeczą, którą zdecydowałam się ukryć przed światem. Wiedziałam, że muszę się przygotować do tej najważniejszej roli w moim życiu w najbardziej pozytywny, wolny od stresu i zdrowy sposób, jaki tylko znam. Nie planowałam ujawniać tego za pieniądze. Wiedziałam, że moje dziecko poczuje każdy stres i każde uczucie, dlatego zdecydowałam się zrobić to w ten sposób, dla dobra tego małego życia i naszego szczęścia."

Kylie Jenner dodała też, że jest niesamowicie szczęśliwa, a ciążę zalicza do najlepszych rzeczy, jakie przytrafiły jej się w życiu: 

"Ciąża była najpiękniejszym, najbardziej wzmacniającym i rewolucyjnym doświadczeniem w całym moim życiu i właściwie to będę za tym tęsknić.[...] Moja piękna i zdrowa córka przyszła na świat 1 lutego. Nigdy wcześniej nie czułam tak wielkiej miłości i szczęścia." - opisała ciążę Kylie Jenner na Instagramie. 

Co więcej, Kylie Jenner i Travis Scott nagrali filmik dla swojej córki, w którym widać ciążowy brzuch Kylie Jenner oraz wideo z porodu! Zobaczcie je PONIŻEJ: