Kylie Jenner w ciąży musi ustalić o wiele więcej rzeczy niż przeciętna osoba. Najnowszy przykład? Celebrytka nie jest pewna, jak jej nienarodzone jeszcze dziecko powinno zwracać się do Caitlyn Jenner. Córka mistrza olimpijskiego z 1976 roku, który dwa lata temu przyznał się do bycia osobą transpłciową i oficjalnie został kobietą, ma teraz niezły orzech do zgryzienia. Kylie jest pewna, że jej dziecko nie powinno mówić do Caitlyn "dziadku", ale jednocześnie nie jest też przekonana do zwrotu "babciu", który zresztą zarezerwowany jest dla Kris Jenner. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że choć Kylie i jej starsza siostra Kendall tak jak wszyscy używają wobec Catilyn żeńskich zaimków, to i tak nadal zwracają się do niej "tato". Co więc gwiazda ustaliła ze swoim rodzicem?

ZOBACZ: KYLIE JENNER zakrywa ciążowy brzuch w kampanii Calvin Klein z siostrami! FOTO

Kylie Jenner i Caitlyn Jenner 

O dylematach Kylie Jenner odnośnie tego, jak jej dziecko ma mówić do Caitlyn donosi ekskluzywnie amerykański serwis RadarOnline. Po wstępnej wymianie pomysłów Cailtyn Jenner wyraziła wolę, aby dziecko jej córki zwracało się do niej "Nana C".  Czy Kylie rzeczywiście tak przedstawi swojego transpłciowego rodzica swojemu dziecku, przekonamy się jednak dopiero za jakiś czas.

Jak waszym zdaniem dziecko Kylie Jenner powinno mówić do Caitlyn Jenner? Wspólne zdjęcia Kylie i Caitlyn możecie obejrzeć już teraz w naszej GALERII >>>