Kylie Jenner w ciąży ukrywa się w domu od kilku miesięcy. 20-letnia gwiazda, która wciąż nie chce potwierdzić ani zaprzeczyć doniesieniom o tym, że spodziewa się dziecka, przestała być aktywna w mediach społecznościowych i zaczęła unikać fotoreporterów. Kylie Jenner ma urodzić już wkrótce, bo na początku marca, ale nie jest wystarczająco przygotowana do porodu. Z tego powodu, postanowiła zapisać się do... internetowej szkoły rodzenia, żeby przypadkiem nie zostać przyłapaną przez fotoreporterów na zajęciach. Na czym polega szkoła rodzenia Kylie Jenner?

Kylie Jenner zapisała się do szkoły rodzenia

Kylie Jenner zapisała się do szkoły rodzenia online razem ze swoją przyjaciółką Jordyn Woods, która odgrywa jej partnera. Jak donosi serwis TMZ, Jordyn kupiła Kylie mnóstwo podręczników o rodzicielstwie i kilka razy w tygodniu ćwiczą prawidłowe oddychanie, rozciągają się, oraz korzystają z relaksujących masaży. Korzystają tez z internetowego kursu dla przyszłych matek. Wszystko po to, aby Kylie Jenner jak najlepiej przygotowała się do porodu. 

Mimo, że Kylie Jenner usilnie stara się ukryć ciążowy brzuch, to w środę została przyłapana przez fotoreporterów. Celebrytka ubrana w czarne dresy i sportowe buty była widziana w towarzystwie swojej matki Kris Jenner oraz przyjaciółki, Jordyn Woods. Panie pojawiły się w środę około południa na placu budowy na zamkniętym osiedlu Hidden Hills w Los Angeles.

ZOBACZ: KYLIE JENNER w ciąży na pierwszym zdjęciu i filmiku od miesięcy [FOTO]