Kylie Jenner URODZIŁA! SPRAWDŹ TUTAJ (aktualizacja z dn/ 4/02/18). Kylie Jenner swoją ciążę w dalszym ciągu trzyma w sekrecie. Kardashianka nadal nie potwierdziła doniesień na temat tego, czy spodziewa się dziecka i konsekwentnie nie pokazuje swoich aktualnych zdjęć, mimo że jej poród planowany jej prawdopodobnie na luty 2018 roku. Zamiast tego, od kilku miesięcy prowadzi na swoich profilach w mediach społecznościowych prawdziwą grę z milionami obserwatorów, publikując jedynie stare zdjęcia lub takie, na których w ogóle nie widać jej brzucha. Wiele osób twierdzi, że Kylie Jenner robi to specjalnie, aby podgrzać gasnące zainteresowanie wokół swojej osoby, a plotka o ciąży jest jedną wielką ściemą. Powód może być jednak zupełnie inny...

Kylie Jenner w ciąży przytyła 27 kilogramów

Kylie Jenner w ciąży przytyła 27 kilogramów?! Tak twierdzi portal RadarOnline, który powołując się na anonimowe źródło, będące w bliskich kontaktach z rodziną Kardashian, opublikował news jakoby Kylie Jenner, była w ciąży "gruba jak szafa".

"Kylie ciągle je i przez to okropnie przytyła. Nie odżywia się zdrowo, co tylko pogarsza sytuację. Obfite śniadanie, lunch, obiad i dodatkowo tony przekąsek między posiłkami. Kylie twierdzi, że jest ciągle głodna i próbuje ukryć figurę pod obszernymi ubraniami, bo nie może pogodzić się ze swoim odbiciem w lustrze."

Czyżby to właśnie dlatego Kylie Jenner zwlekała z ogłoszeniem ciąży - bo wstydzi się swojego wyglądu? 

"Kylie uważa że jest otyła, mimo że rodzina codziennie ją uspokaja. Nie może doczekać się, aż dziecko z niej wyjdzie i będzie mogła wrócić do formy sprzed ciąży."

Przypomnijmy, że ojcem dziecka Kylie Jenner jest raper Travis Scott, który podobno podczas świąt Bożego Narodzenia rzucił Kardashiankę...