Kylie Jenner wykorzystuje swoje kosmetyczne imperium do walki z pandemią koronawirusa. 22-letnia miliarderka w ubiegłym tygodniu przekazała milion dolarów na sprzęt ochronny dla pracowników służby zdrowia, walczących z COVID-19, a teraz podejmuje kolejne działania. W wtorek Kylie Jenner i Kris Jenner, która jest jej menadżerką, połączyły siły z Coty Inc. - inwestorem Kylie Skin, w celu wyprodukowania płynów do dezynfekcji do szpitali w południowej Kalifornii.

Kylie Jenner wyprodukuje żele antybakteryjne dla szpitali

Rzecznik prasowy Kylie Skin potwierdził, że środek będzie produkowany przez fabryki Coty i nie wpłynie na produkcję produktów Kylie Skin.

- Specjalny środek do dezynfekcji rąk zawiera wyjątkowe przesłanie dla odbiorców: Dedykowany jest dla osób udzielających pierwszej pomocy, które wspierają nasze społeczności - czytamy w komunikacie prasowym.

W stanie Kalifornia wprowadzono nakaz pozostania w domach, z wyłączeniem wyjść do sklepów spożywczych, pracy, wizyty lekarskiej, czy biegania i ćwiczeń na świeżym powietrzu. W związku z tym, swoją działalność wstrzymało wiele przedsiębiorstw, w tym centra logistyczne, które pracują zarówno dla Kylie Cosmetics, jak i linii KKW Beauty, której właścicielką jest Kim Kardashian. Kylie Jenner namawia miliony swoich fanów, aby w czasie pandemii pozostali w domach i zachowali dystans społeczny.

ZOBACZ TEŻ: MARINA tęskni za mężem. Nagrała wzruszający występ z domu. "Wiesz, że to dla Ciebie"