Domniemana ciąża Kylie Jenner spędza sen z powiek tysiącom fanów 20-letniej celebrytki. Wszystko dlatego, że młoda gwiazda, która dorobiła się wielomilionowej fortuny na sprzedaży kosmetyków, razem z całą swoją słynną rodziną wciąż unika odpowiedzi na pytania o ciążę i dziecko. Co więcej, młodsza siostra Kardashianek kilka miesięcy temu przestała pokazywać się publicznie, a na Instagramie od jakiegoś czasu znaleźć można jedynie jej archiwalne zdjęcia oraz te, ukazujące ją od dekoltu w górę lub w za dużych o kilka rozmiarów ubraniach całkowicie ukrywających jej figurę.

Nic dziwnego, że internauci i serwisy plotkarskie prześcigają się w w odnajdywaniu dowodów na potwierdzenie doniesień, że Kylie Jenner jest w ciąży. Najnowsze zdjęcia w końcu rozwiewają wątpliwości?

ZOBACZ: KIM KARDASHIAN została mamą! Surogatka urodziła jej córkę!

Kylie Jenner pokazała ciążowy brzuch?

Na stronie internetowej amerykańskiego Harper's Bazaar ukazały się zdjęcia, które zdaniem redakcji serwisu przedstawiają Kylie Jenner w widocznej ciąży w sklepie popularnej w Stanach sieci CVS. Osoba do złudzenia przypominająca celebrytkę przymierza się na nich do zakupu... różowej butelki dla dziecka. Pomimo tego, że sensacyjne fotki ostatecznie przekonały wiele osób, najwierniejsi fani uważają jednak, że kobieta ze zdjęć paparazzi to nie Kylie Jenner, lecz ktoś bardzo do niej podobny...

Wygląda więc na to, że na ostateczne rozwiązanie kwestii, czy Kylie Jenner jest w ciąży czy nie, wciąż musimy jeszcze zaczekać.