Kylie Jenner w ciąży zakrywa swój zaokrąglony brzuch - do takich wniosków doszli internauci patrząc na zdjęcia z najnowszej kampanii Calvin Klein. 20-letnia gwiazda, która wraz z całą swoją rodziną od miesięcy unika odpowiedzi na pytania o ciążę, wzięła udział w specjalnej sesji zdjęciowej razem ze swoimi czterema siostrami. Co ciekawe, Kylie Jenner na zdjęciu w bieliźnie jako jedyna leży pod kocem i dodatkowo na każdym ujęciu zakrywa okolice swojego brzucha lub chowa się za siostrami. O co chodzi?

ZOBACZ: KYLIE JENNER z ciążowym brzuchem kupuje butelkę dla dziecka - nowe ZDJĘCIA wywołały burzę!

Kylie Jenner w sesji dla Calvin Klein

Zastanawiacie się, dlaczego fani Kylie Jenner od razu  uznali, że pozy celebrytki na zdjęciach promujących bieliznę i ubrania Calvina Kleina nie są przypadkowe? Większość komentujących słusznie zaznacza, że 20-latka nigdy wcześniej nie miała oporów przed pokazywaniem swojego ciała, zwłaszcza w sesjach zdjęciowych dla cenionych projektantów. Zdaniem większości internautów, jedynym powodem, dla którego Kylie zdecydowała się na tak asekuracyjne zdjęcia jest... chęć ukrycia swojego zaokrąglonego brzucha. Zgadzacie się z tą opinią?

Zdjęcia Kylie Jenner i pozostałych Kardashianek z kampanii Calvin Klein, która wzbudziły takie zamieszanie, znajdziecie w naszej GALERII >>>