Dziewiętnastoletnia Kylie Jenner, w ciągu kilku ostatnich lat przeszła diametralną (!) metamorfozę z brzydkiego kaczątka do prawdziwej seksbomby! Nie ustają plotki na temat jej wyglądu i domniemanych operacji plastycznych, poprawiających jej wygląd. Do tej pory Kylie przyznała się jedynie do powiększenia ust, ale nie da się nie zauważyć, że z roku na rok coraz bardziej przypomina swoją starszą siostrę - Kim Kardashian. W piątek w swojej mobilnej aplikacji, Jenner udostępniła wideo, w którym... zaprzecza plotkom, że jej biust i pupa są sztuczne! Czy jednak można w to wierzyć?

Kylie Jenner niechętnie mówi o zabiegach, którymi poprawia swoją urodę. Przed długi czas unikała komentarzy na temat wypełniania ust i tłumaczyła się używaniem specjalnej pompki, dającej tymczasowy efekt... Kiedy jednak fani nie dali się na to nabrać, wreszcie przyznała, że "cudowne powiększenie" ust to efekt ingerencji chirurgów. Teraz natomiast, skomentowała wreszcie pozostałe plotki odnośnie swoich operacji plastycznych.

"Nie mam implantów w pośladkach". Chociaż ciężko w to uwierzyć, Kylie zapewniła że jej pośladki są całkowicie naturalne. W wideo tłumaczyła, że jej waga zwiększyła się z 54 do 61 kilogramów w wyniku diety, ćwiczeń i wyrobienia masy mięśniowej, co przełożyło się na wielkość pupy.

"Mój biust jest w idealnym rozmiarze". Przyjaciółka Kylie, Anastasia Karanikolau powiedziała w filmiku, że bardzo zazdrości jej biustu. Jenner przyznała co prawda, że rozważała wszczepienie implantów, ale ostatecznie porzuciła ten pomysł i jej piersi są w stu procentach naturalne.

"Nie poprawiałam swojego nosa". Jenner wyznała, że nienawidzi plotek na temat domniemanej korekty nosa, szczególnie że w okresie dojrzewania ciało kobiety bardzo się zmienia. Zapewniła, że zawsze lubiła jego kształt i nie widzi potrzeby, aby go poprawiać.

Fani jednak są do jej wyznań nastawieni bardzo sceptycznie. I trudno im się dziwić! Bo patrząc na stare zdjęcia, na których Kylie praktycznie nie przypomina siebie z czasów obecnych, czy można wierzyć w zapewnienia, że jej ciało jest w większości naturalne a przemiana jest jedynie efektem kobiecego "dojrzewania"...? 

Zobaczcie w GALERII, jak zmieniała się Kylie Jenner!