Kylie Jenner czuje się coraz pewniej w roli youtuberki. 22-letnia celebrytka i bizneswoman tym razem postanowiła pokazać internautom, jak i czym obecnie wykonuje swój typowy makijaż na dzień. Młoda gwiazda już na samym początku zdradziła, że od kiedy została mamą, czas wykonywania jej codziennego makeupu skrócił się z pół godziny do zaledwie 10 minut. Przy tak ograniczonym czasie Kylie skupia się przede wszystkim na wyrównaniu kolorytu cery, nadaniu kształtu brwiom i nałożeniu delikatnego cienia na powieki. Z pewnością nie zaskoczy was fakt, że założycielka Kylie Cosmetics w większości używa produktów swojej własnej marki. W przypadku podkładu do twarzy, którego wciąż nie ma jeszcze w ofercie jej firmy, właścicielka multimilionowego kosmetycznego imperium skłania się ku produktowi od innego znanego producenta.

Podkład do twarzy, którego używa Kylie Jenner

Kylie Jenner, która ostatnio powoli odchodzi już od noszenia bardzo ciężkiego makeupu, aktualnie nakłada podkład o średnim kryciu. Jej wybór padł na Luminous Silk Foundation od Giorgio Armani. Aby uzyskać idealne dopasowanie do swojej opalonej skóry, sławna influencerka miesza ze sobą dwa odcienie - trzy porcje 6.5 i jedną porcję 9-tki.

Podkład od Armaniego to oczywiście nie jest tani produkt, ale zdaniem wielu ekspertów z branży beauty zdecydowanie jest wart swojej ceny. Klientki przede wszystkim chwalą ten popularny produkt za to, że się nie waży, nie ściera i nie zawiera filtra SPF, dzięki czemu pięknie się fotografuje.

SPRAWDŹ TEŻ: Makijaż na Halloween w wersji glam. Tak stworzysz upiorny, ale piękny makeup