Kylie Jenner i Tyga zerwali ze sobą w kwietniu 2017 po dwóch latach związku. W jednym z ostatnich wywiadów 28-letni raper wprost oświadczył, że rozstanie z celebrytką było największą inspiracją dla powstania jego nowej płyty. Nic więc dziwnego, że fani gwiazdy szybko przeanalizowali teksty piosenek z albumu "Kyoto". Okazuje, że Tyga wyjawił tam szokujące kulisy swojego związku ze świeżo upieczoną mamą małej Stormi Webster. W utworze "King of the Jungle" opowiada o tym, co tak naprawdę doprowadziło do ich rozstania. Tyga rapuje: 

 - Byłem niewierny, ty byłaś aniołem [...] Zostałem przyłapany i teraz sprawa jest zamknięta

ZOBACZ: KYLIE JENNER z płaskim brzuchem w niecałe 2 tygodnie po porodzie! Jak to możliwe? [ZDJĘCIA]

Tyga przyznaje się, że zdradził Kylie Jenner

Kylie Jenner i jej nowy chłopak, 25-letni Travis Scott, 1 lutego 2018 przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Pomimo tego, że Kylie na nowo ułożyła sobie życie, Tyga nadal bardzo stara się być obecny w jej życiu. Raper ujawnił, że wciąż pozostaje w kontakcie ze swoją byłą dziewczyną. Z kolei amerykańskie media donoszą, że starał się on wręcz przekonać Kylie do wykonania testów na ojcostwo. Tyga podejrzewa bowiem, że mała Stormi może być jego córką...

Piosenki "King of the Jungle", w której Tyga przyznaje się do zdrady wobec Kylie Jenner możecie posłuchać w całości poniżej.