La Lana, a tak naprawdę Lana Jurčević to chorwacka artystka, która od kilku dni jest na ustach całego świata. Pierwszy międzynarodowy singiel 35-latki zatytułowany "So Messed Up" stał się hitem internetu, bijąc kolejne rekordy wyświetleń. Do tej pory La Lana był jedynie gwiazdą na Bałkanach, jej klipy w języku ojczystym mają ponad milion obejrzeń. Teraz Chorwatka ma szansę na karierę ogólnoświatową. Fani uważają, że narodziny nowej gwiazdy to tylko kwestia czasu, a koleżanki z branży powinny z bacznością spoglądać na jej kolejne muzyczne poczynania. Czy Dua Lipa i inne popularne artystki powinny czuć się zagrożone?

La Lana - nowa gwiazda muzyki pop

Utwór "So Messed Up" już od pierwszego wysłuchania wpada każdemu w ucho i nie bez powodu staje się międzynarodowym hitem. Nad piosenką chorwackiej gwiazdy pracowali najlepsi producenci muzyczni na świecie. "So Messed Up" wyprodukowali Damon Sharpe oraz Eric Sanicola, który jest znany ze współpracy z innymi wielkim gwiazdami sceny muzycznej jak Ariana Grande, Jennifer Lopez czy One Direction. Jak mówi sama La Lana jej singiel jest o niej samej.

Ta piosenka jest totalnie o mnie. Prawdziwej mnie. Każda dziewczyna czasem tak się czuje: ma wahania nastrojów, jednego dnia coś lubi, drugiego już nie. Ma swoje wewnętrzne dylematy. "So Messed Up" jest nie tylko o relacji z facetem, ale też o kobiecej nieprzewidywalności. Nie mogę się doczekać, aż ją usłyszycie! - mówiła przed oficjalną premierą La Lana.

Słowa artystki potwierdza oficjalny klip, który powstał pod okiem Camilo Paredesa. W teledysku wokalistka stacza wewnętrzną walkę z samą sobą. Fani mogą zobaczyć dwa oblicza Lany - tą znaną z social mediów oraz jej zwariowane alter ego. 

La Lana – kim jest prywatnie?

Lana Jurčević urodziła się 7 listopada 1984 roku w Zagrzebiu. W stolicy Chorwacji ukończyła studia dziennikarskie na Wydziale Nauk Politycznych. Swoją przygodę z muzyką zaczęła w wieku 4 lat. Na scenie zadebiutowała w 2002 roku, a rok później wydała pierwszy album zatytułowany Lana. W swoim kraju oraz na całych Bałkanach cieszy się olbrzymią popularnością. 14 lat temu wystąpiła w chorwackiej edycji "Tańca z gwiazdami", dochodząc do finału. Poza muzyką, Lana spełnia się także jako bizneswoman, jest właścicielką własnej marki kosmetycznej. Na swoim koncie ma również współprace z największymi globalnymi markami: Loreal, Nestle, Microsoft, Reebok.

Czy La Lana zrobił międzynarodową karierę?

Zdjęcia La Lany znajdziecie w naszej GALERII.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez La Lana (@lalana) Sty 31, 2020 o 3:23 PST