Mind Blow. Tak brzmi nazwa motywu przewodniego ostatniego pokazu kolekcji marki La Mania, który odbył się w warszawskiej przestrzeni EXPO. Mind Blow to jednak także tytuł pełnego napięcia, erotyzmu i pożądania filmu, który przygotowano na potrzeby promocyjne kolekcji. Do filmy tego Joanna Przetakiewicz zaangażowała Maję Sablewską. Jak stylistka sprawdziła się w roli modleki i aktorki?

ZOBACZ: MAJA SABLEWSKA nową twarzą marki La Mania

Film Mind Blow wyreżyserował Xawery Żuławski. Reżyser postanowił podnieść w nim tematy takie jak silne emocje, prawdziwa namiętność i pożądanie. Film Żuławskiego to niezwykle odważny, pełen pasji i magnetycznego erotyzmu kawałek kina reklamowego. A przede wszystkim okazja dla Mai Sablewskiej do pokazanie swojej nowej, jeszcze bardziej luksusowej niż dotychczas strony.

HIT GALERIA: LA MANIA Pokaz nowej kolekcji „Mind Blow” [WSZYSTKIE STYLIZACJE]

Film z udziałem Mai Sablewskiej otworzył pokazowy, poniedziałkowy wieczór. O czym reżyser myślał, tworzą go? Zdradził to zaraz po projekcji:

Chcieliśmy wywołać w widzach dreszcz emocji i tęsknotę za czystym pożądaniem.

Dla twórcy filmu Mind Blow ważna była autentyczność, dlatego w filmie nie wzięli udziału profesjonalni aktorzy. Zamiast nich wystąpiła właśnie Maja Sablewska oraz znany pod pseudonimem „Dzikson” tatuażysta Rafał Makarow, który wcielił się w jej kochanka.

POLECAMY: POKAZ LA MANIA Hanna Lis, Agnieszka Woźniak-Starak, Natalia Siwiec, Maja Sablewska

Czy para odtworzyła swoje role wiarygodnie? Czy Maja Sablewska nadaje się na aktorkę? Może to właśnie w filmie powinna szukać dla kolejnej sfery do podboju w polskim show-biznesie?

Sprawdźcie i oceńcie sami: