Cellulit, naczynka i mało jędrna skóra sprawiają, że niechętnie pokazujemy nogi. Co sprawi, że znów staną się naszym atutem?

 

materiały prasoweDr n. med. Leszek Sedlak,szpital EuroMedic w Katowicach:
„Zanim zaczniemy wyszczuplać i ujędrniać nogi, powinniśmy wcześniej zadbać o ich zdrowie. Żylaki i pajączki to częste schorzenia, które uniemożliwiają inne zabiegi. Usuwanie żylaków jest zabiegiem krótkim i najczęściej nie wymaga hospitalizacji. Nawet po godzinie pacjentów wypisuje się do domu. Zabieg w wielu przypadkach umożliwia uzyskanie bardzo dobrego efektu kosmetycznego oraz może zapobiegać nawrotom żylaków”. Można go wykonać w Szpitalu EuroMedic w Katowicach, www.euromedic.com.pl.

 

materiały prasoweKalina Ben Sira, założycielka i prezes klinik La Perla:
„Celullit to nieprawidłowy rozrost tkanki łącznej, gdzie występują zaburzenia w przepływie krwi i limfy oraz odkładanie się produktów odpadowych przemiany materii. Powodują go m.in. zaburzenia hormonalne, niewłaściwa dieta, brak aktywności. Świetnie poradzi sobie z nim Cryolab, urządzenie działające w oparciu o technologie traktujące komórki tłuszczowe dwoma skrajnymi temperaturami. Głowica emitująca falę radiową podgrzewa komórki tłuszczowe i doprowadza do upłynnienia ich zawartości. Późniejsze chłodzenie ich do temperatury -1 st. C powoduje szok termiczny. Takie działanie prowadzi do uśmiercenia komórek tłuszczowych, które następnie wydalane są z organizmu. Polecam też mezoterapię CelluCare®. Dzięki unikatowej kombinacji składników (kwas hialuronowy, kofeina i pierwiastki śladowe) cellulit zostaje zlikwidowany, a tkanka tłuszczowa zredukowana. Skóra staje się jędrna, napięta i gładka. Ważnym elementem pielęgnacji jest suplementacja. Najlepsze gabinety na stałe wprowadziły do swojej oferty nutrikosmetyki. Szczególnie polecam sprawdzone suplementy Noble Health, których składy zostały opracowane przez najlepszych ekspertów i odpowiadają na najczęstsze problemy estetyczne. Grape Seed Extract usprawnia i wzmacnia naczynka od wewnątrz, rekomendowany jest w profilaktyce pajączków i cellulitu”.